fbpx

VetArt Covid-19 Normalleşme Takvimi

ÖNEMLİ DUYURU! 

–  08/06/2020 Pazartesi tarihinden itibaren çalışma saatlerimiz eski düzenine geri dönecektir.

–  Pazartesi – Cumartesi 09:30 – 19:00 / Pazar 13:00 – 16:00

–  Yine 08/06/2020 Pazartesi tarihi itibariyle Acil hastalar dışında randevu sistemi ile çalışmaya devam ediyoruz.

–  Kliniğimiz tam zamanlı ve kalıcı olarak randevu sistemi ile çalışma düzenine geçmiştir.

–  Kliniğimizi arayarak saat ve hekim planlaması yapabilirsiniz.

–  Ayrıca randevularınızı sadece telefon ile oluşturabilirsiniz. Sosyal medya mecraları üzerinden ya da web sitesi üzerinden randevu veremiyoruz.

–  Randevu sistemi kayıtlı hastalarımız için de geçerlidir. Koruyucu hekimlik hizmeti alan tüm hasta sahiplerimizin randevu alması gerekmektedir.

RANDEVU ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ!   : +90 (216) 553 01 12

VetArt ailesi olarak Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar ışığında, hem kendi sağlığımız, hem toplum sağlığı için önlemlerimiz ise aynı şekilde devam edecektir;

–  Klinik ziyaretiniz esnasında MASKE kullanımı zorunludur. 

–  Görevli personel tarafından size bildirilen dezenfeksiyon önergelerine riayet etmenizi önemle rica ediyoruz. (Kullanımınız için banko ve muayene odalarında dezenfeksiyon solüsyonları, su ve sabuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Lütfen personelden yardım isteyiniz.)

–  Muayene esnasında evcil dostunuza gerekli olması halinde en fazla 1 kişi olmak üzere refakat edebilirsiniz. Bu konuda insiyatif tamamen ilgili personele ait olup, yönergelerine eksiksiz uymanızı önemle rica ederiz.

–  Randevu sistemine rağmen içeride oluşabilecek yoğunluğu ve insan temasını engellemek adına, klinik dışında beklenilmesi ve kendimizi korumak adına minimum  1 metre mesafe kuralına uyulması gerektiğinin altını önemle çizmek istiyoruz.

Evcil dostlarımızı sizi ve toplum sağlığını önemsiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.