fbpx

Acıbadem Veteriner Kliniği

Evcil hayvanınız için Koşuyolu – Acıbadem Veteriner Kliniği arayışındaysanız size bir önerimiz var. Acıbadem hem Üsküdar hem de Kadıköy ilçesine bağlı bir semt. Koşuyolu ise bildiğiniz üzere Kadıköy’e bağlı ancak konum olarak her ikiside Üsküdar’a çok yakın.

Acıbadem Veteriner Kliniği yada Koşuyolu Veteriner Kliniği ararken sayfamıza gelmiş olabilirsiniz. Öyleyse biraz kendimizden bahsedelim.

VetArt Veteriner Kliniği 2012 yılında kurulan ve Üsküdar Fıstıkağacı’nda bulunan kliniği ile tüm İstanbul Anadolu Yakasına veterinerlik hizmeti veren güvenilir bir kurum. Ulaşım bakımından oldukça kolay bir lokasyonda bulunan kliniğimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, hizmetlerimizi yerinde görebilirsiniz. Olası bir ihtiyaç yada acil durumda telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığı ile getirebileceğiniz kliniğimizde verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse;

Evcil Hayvanlar için Yatılı Tedavi Hizmeti

Ülkemizde ne yazık ki minik dostlarımıza karşı şiddet, istismar, ilgisizlik, trafik terörü çok yüksek seviyelerdedir. Trafik kazalarında ya da insan şiddetine uğrayarak durumu ağır halde kliniğimize gelen minik dostlarımız var maalesef. Böyle durumlarda dostlarımız için daha yoğun ve uzun süreli tedaviler gerekebiliyor. Özellikle sokakta yaşayan, sokakta bakımsız kalan dostlarımız kliniğimizde yatılı olarak tedavi edilebilmektedir. Yatılı tedavi kapsamında minik dostumuzun muayenesi yapıldıktan sonra tedavi planlanır ve varsa eksik aşıları da yapılır.

Evcil Hayvanlar için Muayene Hizmetlerimiz

Minik dostlarınızın düzenli muayenesi için ya da bir rahatsızlığı olduğunda detaylı muayene yapılabilmesi için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Muayene sırasında rastlanan sorunlar, basit rahatsızlıklar ayakta tedavi yöntemi ile kolayca çözüme kavuşturulabilir. Üsküdar’da bulunan kliniğimize rutin kontroller ve muayene için de ziyarette bulunabilirsiniz.

Kliniğimizde Evcil Hayvanlarınız için detaylı muayene gerektiğinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü imkan mevcuttur. İdrar, kan tahlilleri, röntgen, ultrason, gözle, elle muayene gibi teşhis koymaya imkan verecek her türlü imkanı minik dostlarımız için seferber etmekteyiz.

Evcil Hayvanlarınız için Özel Tedavi Yöntemlerimiz

Bölge olarak Üsküdar Acıbadem veterinerlik hizmetleri açısından da gelişmiştir. Kliniğimize Acıbadem, Koşuyolu bölgelerinden yada çevre semtlerinden evcil hayvanınızın özel tedavileri için de ziyaretimize gelebilirsiniz.

Kliniğimizde ilk tedavi tamamlandıktan sonra kalıcı hasara maruz kalmış Evcil Hayvanlarimiz için yoğun bakım, fizik tedavi gibi hizmetler konusunda da destek verilmektedir. Evcil Hayvanlarin diş bakımı konusunda da ihtiyaç duyabileceğiniz yardımı da veteriner hekimlerimizden alabilirsiniz.

Acıbadem ve Koşuyolu Semtlerinden Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul Anadolu yakasında, Üsküdar, Kadıköy, Koşuyolu, Acıbadem ve civarı bölgelerden kliniğimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Minik dostunuzla ilgili her sorunda, petinizin düzenli takibini yapan veteriner hekimimizle iletişime geçerek durumla ilgili bilgi alabilir; olağanüstü durumlarda petinize destek olabilmek adına veteriner hekimimizden destek alabilirsiniz.

Kliniğimize kendi aracınızla, taksiyle, toplu ulaşım (metro, otobüs, dolmuş) araçlarıyla rahatlıkla ulaşmanız mümkün. Minik dostumuzun durumu çok ağırsa yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi almak, dostumuzun kliniğimize en doğru ve en hızlı şekilde naklini gerçekleştirmek için telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Minik dostlarımızın bakımını ihmal etmemeli; dışarıda gördüğünüz zor durumda olan dostlarımıza el uzatmalısınız. Zor durumda olduğunu gördüğünüz dostlarımıza edebileceğiniz en doğru yardım, onları güvendiğiniz; onların tedavisini yapabilecek veteriner hekimlere emanet etmektedir.