Image Alt

Pet Taksi (Pet Taxi) Hizmeti

Pet taksi (Pet taxi)

Pet Taksi (Pet Taxi) Hizmeti

VetArt Pet Taksi (Pet Taxi)

Hareket etmekte zorlanan, acil durumlar için veterinere götürülmesi gereken ya da sizin yoğun programınız nedeniyle seyahat etmekte zorlanan evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış pet taksimizle yanınızdayız. Sizi ve sevimli dostlarınızı güvenli bir şekilde istedikleri yere taşıyoruz.

Pet Taksi (Pet Taxi) Nedir?

Pet taksi (pet taxi), evcil hayvanınızın bizim tarafımızdan evinizden alınarak kliniğimize getirilmesini ve uygulama sonrası tekrar evinize bırakılmasını kapsar. Evde veterinerlik hizmeti kapsamında yaptığımız ziyaretlerde, ev ortamında uygulama yada işlem yapılamayacak bir durum var ise pet taksi hizmetimizi ile evcil hayvanınızı kliniğimize getiriyor (pet nakil), gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra tekrar evinize bırakıyoruz. Bu hizmetimiz genellikle evde veterinerlik hizmetimiz ile birlikte tercih ediliyor.

Pet Taksi ile Nakil Ücreti Nedir?

Pet taksi ile nakil ücreti, bulunulan bölgeye ve kliniğe uzaklığa göre değişiklik gösteriyor. Güncel fiyat bilgisi için telefon ile bilgi alabilir, Randevu oluşturabilirsiniz.

Pet Taksi Hizmetlerini Nasıl Alabilirim? 

Hangi günler pet taksi hizmeti veriyorsunuz? ve Pet taksi hizmeti almak için nasıl bir yol izlemeliyim? bu konuda en çok aldığımız sorulardan. Pet taksi hizmeti için randevu sistemi ile çalışıyoruz. Bu günleri talebe göre ve mümkün olduğunca sizin için uygun olan güne ve saate göre belirlemeye çalışıyoruz. Bu aşamada en önemli şey randevu almanızdır. Mutlaka önceden arayarak istediğiniz gün ve saat için randevu almalısınız.

Pet Taksi (Pet Taxi) Hizmeti Ücreti Nedir? Nasıl Belirleniyor?

Pet Taksi hizmeti ücreti de en fazla aldığımız sorulardan biri. Haklı olarak merak edilen bir konu. Bu hizmetimiz için Yol ücreti bölgeye göre değişiklik göstereceğinden bize ulaşarak güncel fiyat bilgisi almanızı rica ediyoruz.

Evde Veterinerlik Hizmetimiz için buradan bilgi alabilirsiniz.

Bizim için her bir evcil dost, bir aile üyesidir. Onların sağlığı ve mutluluğu, misyonumuzun merkezindedir. Bizimle birlikte, evcil dostlarınıza en iyi bakımı sağlamak ve onların sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmak için adım atın. Onlar sizin için değerli, biz de onların sağlığı için buradayız.

Evcil dostlarınızın sağlık ve mutluluğu için bize ulaşın, çünkü onlar bizim için bir aile üyesinden daha fazlasıdır.

Sevgi ve Sağlıkla,

VetArt Veteriner Polikliniği

Vetart Veteriner Kliniği 04.07.2012’de Vet. Hek. Koray Musluer tarafından kuruldu. 11 yılı aşkın süredir bizlerin en yakını olan can dostlarımızın sağlığı için özveriyle çalışıyoruz. Her geçen yıl tecrübemizi arttırırken, ekibimizi ve teknolojik donanımlarımızı, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için geliştirmeye devam ediyoruz.

<!-- wp:code -->
<pre class="wp-block-code"><code>
User
[instagram-feed feed=1]</code></pre>
<!-- /wp:code -->
Instagram feed