Image Alt

Hakkımızda

Vetart Veteriner Kliniği

Vetart Veteriner Kliniği 04.07.2012’de Vet. Hek. Koray Musluer tarafından kuruldu. 12 yılı aşkın süredir bizlerin en yakını olan can dostlarımızın sağlığı için özveriyle çalışıyoruz. Her geçen yıl tecrübemizi arttırırken, ekibimizi ve teknolojik donanımlarımızı, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için geliştirmeye devam ediyoruz.

VetArt Veteriner Kliniği, en az insanlar kadar hayvanlarında ihtiyacı olan Acil Tedavi, ciddi rahatsızlıklarda ve gerekli olması durumunda Cerrahi Müdahale, iç hastalıkların teşhisi ve müdahalesinde  Dahiliye, yapılması gereken tetkikler için Laboratuvar hizmetleri sunuyor. Evcil hayvanlarımızın sağlıklı ve bakımları olmaları için Ağız ve Diş sağlığı bölümü ile Pet Kuaför bölümü de bulunuyor.

VetArt Veteriner Kliniğinde ayrıca çok az veteriner kliniğinde rastlayabileceğiniz Koruyucu Hekimlik hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Koruyucu hekimlik herhangi bir hastalığın kendini henüz göstermeden önlenebilmesi için önemlidir. Bazı belirtiler yavaş yavaş kendini göstermeye başladığında veteriner hekim tarafından önceden, hastalık oluşmadan fark edilmesi ve müdahale edilmesi birçok hastalığın önüne geçebilir. Bu konuda en önemli nokta ise veteriner hekimin tecrübeli ve alanında uzman olmasıdır. VetArt koruyucu hekimlik hizmetimizle evcil hayvanınızın korunmasını sağlayabilirsiniz.

Kliniğimiz şu an 5 Veteriner Hekim ve 8 Veteriner Sağlık Teknisyeni ile hizmet veriyor. Bunun yanında her sene genç veteriner hekim adaylarının staj başvurularını değerlendiriyor ve gelecekte can dostlarımıza destek olacak veteriner hekim adaylarının gelişimine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Bizler hayvan sağlığı doğrultusunda can dostlarımıza hizmet verirken her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyor, tıp ve teknoloji alanındaki tüm yenilikleri takip ediyoruz. Kliniğimizde sadece İstanbul Veteriner Hekimler Odası tarafından belirlenen fiyatları uyguluyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Veterinerlik Hizmeti Verdiğimiz bölgeler:

Üsküdar Fıstıkağacı semtinde bulunan kliniğimiz, İstanbul Anadolu Yakasında genelinde veterinerlik hizmeti vermektedir. Üsküdar’da merkezi konumda olan kliniğimize Üsküdar’a bağlı Bağlarbaşı, İcadiye, Sultantepe, Altunizade, Salacak, Selimiye, Çamlıca, Koşuyolu – Acıbadem, Kuzguncuk, Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Kuleli, Kısıklı, Ünalan, Bulgurlu gibi semtlerin yanı sıra Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Pendik gibi birçok ilçeden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sağlık bizim için her şeyden önemli. Daima dediğimiz gibi ‘Ortak Noktamız Sağlık’.

<!-- wp:code -->
<pre class="wp-block-code"><code>
User
[instagram-feed feed=1]</code></pre>
<!-- /wp:code -->
Instagram feed