Image Alt

Ümraniye Veteriner Kliniği

Ümraniye Veteriner Kliniği Hizmetleri

Minik dostların güvenle tedavi edilip, en iyi şekilde bakımının yapılacağı bir veteriner kliniği mi arıyorsunuz? Vetart, Üsküdar Fıstıkağacı’nda yer alan veteriner kliniği ile İstanbul Anadolu yakasında tüm bölgelere hizmet veriyor.
Kliniğimize İstanbul Anadolu yakasında hemen her ilçeden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ümraniye ise konumu ve Üsküdar’a yakınlığı ile bu ilçelerin başında geliyor.
Tedaviye ve bakıma ihtiyacı olan evcil hayvanlarınızı güvenle bırakabileceğiniz kliniğimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Ümraniye Veteriner Kliniğimize gelmeden önce dilerseniz telefon ile bilgi alabilirsiniz. Minik dostlarınızı emin ellere bırakarak, aklınız kalmadan sağlıklı ve bakımlı günlerine kavuşturabilirsiniz. Tedavi dışında pek çok veterinerlik hizmeti de kliniğimizde en iyi şekilde petleriniz için sunulmaktadır.

Ümraniye Bölgesinden Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Yolda kötü durumda bulduğunuz minik dostları, evinizde bakımını üstlendiğiniz minikleri kliniğimize kolayca ulaştırabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında, Ümraniye, Çekmeköy civarında kliniğimize kendi aracınızla ulaşabilirsiniz. Dostumuzun durumu ağırsa bize ulaşarak ilk yardım bilgisi alabilir; gerekirse kliniğimize ulaşımı için destek isteyebilirsiniz. Ayrıca Üsküdar’da oldukça merkezi konumda olan kliniğimize metro, otobüs gibi ulaşım araçları ile de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kliniğimizden Alabileceğiniz Veterinerlik Hizmetleri

VetArt Veteriner Kliniğinde, Acil Tedavi, Cerrahi Müdahale, Dahiliye, Laboratuvar hizmetleri sunuyor. Evcil hayvanlarımızın sağlıklı ve bakımları olmaları için Ağız ve Diş sağlığı bölümü ile Pet Kuaför bölümü de bulunuyor. VetArt Veteriner Kliniğinde ayrıca çok az veteriner kliniğinde rastlayabileceğiniz Koruyucu Hekimlik hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Ümraniye bölgesinde veteriner kliniği arayışınız varsa ve alanında uzman bir veteriner kliniği arıyorsanız petinizle birlikte kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.
Petinizin ilk muayenesinden sonra gerekli tedavi planlanarak evcil hayvanınıza eksiksiz ve doğru şekilde tedavi uygulanmaktadır. Tedavi, muayene gerektirmeyen durumlarda düzenli kontrol, aşılama, kuaför gibi rutin hizmetleri de kliniğimizden alabilirsiniz. Minik dostunuzun herhangi bir sağlık sorunu olmasa da düzenli bakım için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Minik Dostlarınızı Emin Ellere Bırakın

Evinizdeki minik arkadaşlarınıza özenle bakıyor ve gittiği her yerde öyle bakılmasını istiyorsanız; tam anlamıyla güvenebileceğiniz, özenle bakılacağına emin olabileceğiniz kliniğimize bırakabilirsiniz. Alanında uzman hekimlerimiz ile petinizin ihtiyaç duyabileceği her türlü tıbbi desteği kliniğimizde alabilirsiniz. Minik dostunuzu bize bıraktığınızda aklınız onda kalmasın. Dilediğiniz zaman telefonla iletişime geçerek minik dostunuz hakkında bilgi alabilmeniz de mümkün.

Kendinize Minik Bir Dost mu Arıyorsunuz?

Kliniğimize yolda, sokakta, dışarıda, parkta bulunan pek çok minik dostumuz getirilmektedir. Kliniğimize ulaşmış tüm miniklerin tedavisi, bakımı, aşısı tam anlamıyla yapılmaktadır. Tüm bakımları tamamlanmış ama kendisine bir ev edinememiş minik dostlarımız için sahiplendirme konusunda desteğimiz de vardır.
Kendinize bakımını üstlenebileceğiniz minik bir dost arıyorsanız; kliniğimizi ziyaret edip veteriner hekimlerimizle görüşerek bakımını üstlenmek istediğiniz miniğimiz hakkında bilgileri alarak sahiplenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Petinizi Bize Ne Zaman Getirmelisiniz?

Evinizdeki can dostunuzu düzenli olarak kliniğimize getirebilirsiniz. Aşılar, düzenli klinik bakımı, kuaför bakımı gibi pek çok şey için veteriner kontrolüne getirmeniz; minik dostunuzun iyiliğine olacaktır. Petinizi düzenli olarak aynı hekime getirirseniz; aşı takvimi, gelişim tablosu gibi takip edilmesi gereken rutinler daha doğru ve hızlı işleyecektir.
Petinizi getirmeden önce telefonla iletişime geçerek durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi verip ziyaret gününüzü, saatinizi planlayabilir ve kontrole gelebilirsiniz. Kliniğimize gelmenizin gerekmediği hafif durumlarda, veteriner hekimlerimizden telefonda destek alarak petinize yardımcı olabilirsiniz.

<!-- wp:code -->
<pre class="wp-block-code"><code>
User
[instagram-feed feed=1]</code></pre>
<!-- /wp:code -->
Instagram feed