fbpx

Pet Kuaför

Pet kuaför hizmeti, evcil hayvanlar için oldukça önemli bir hizmettir. Ev içerisinde yaşayan ve tüy sıkıntısı yaratan evcil hayvanların düzenli olarak kuaför hizmeti alması gerekmektedir. Gerekli hizmetin alınması durumunda tüy ve kişisel bakım sorunu ortadan kalkacaktır.

Son derece hijyenik, bakımlı ve kontrollü şekilde yapılan pek kuaför hizmetleri, küçük misafirlerimizi rahatsız etmeden kısa sürede tamamlanmaktadır.

Pet Kuaför Nedir?

Pet kuaför kelimesinin Türkçe karşılığı hayvan kuaförüdür. Evcil hayvanlarınızı getirdiğinizde tüy bakımlarını, düzenli kesimlerini, tarama işlemlerini pet kuaförlerde yaptırabilirsiniz. Özelikle tüyleri çok uzun olan cinsler için pet kuaförler oldukça önemli bir işleve sahiptir. Bu süreçte hem sahibi olduğunuz canlının rahat etmesini hem de sağlıklı şekilde gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Pet Kuaför Hangi Hizmetleri Verir?

Veteriner klinikleri, hayvanların kişisel bakımlarını da üstlenmektedir. Dolayısıyla evcil hayvanınızı yalnızca hasta olduğunda değil bakıma ihtiyaç duyduğunda da kuaföre getirmeniz gerekmektedir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tercih ettiğiniz veterinerdir. İşinde uzman ve bu konuda tecrübeli olan veterinerlerle iş birliği içerisinde olmalısınız. Aksi halde sahibi olduğunuz evcil hayvanın zarar görmesine neden olabilirsiniz.

Veteriner klinikleri pet kuaför hizmeti çerçevesinde tüy tıraşı, fırçalama işlemi, tırnak kesimi, kulak ve göz temizliği gibi hizmetler vermektedirler. Verilen hizmetler kapsamında evcil hayvanınızın rahatlamasını, kendini daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Pet Kuaförler Banyo Hizmeti Verir mi?

Kimi evcil hayvanlar sudan nefret eder. Dolayısıyla sahiplerinin banyo ettirmesine asla izin vermezler. Tutulmayıp kaçmak için ellerinden geleni yaparlar. Siz de bu konudan muzdaripseniz Üsküdar Vetart Veteriner Kliniği’ni tercih edebilirsiniz.

Pet Kuaförler Tırnak Kesme Hizmeti Verir mi?

Pet kuaför hizmetleri arasında evcil hayvan sahiplerinin tercih ettiği bir başka hizmet tırnak kesimidir. Özellikle ev eşyalarına zarar veren, sahiplerini tırmalamayı alışkanlık haline getiren kediler için tırnak kesme hizmeti neredeyse zorunludur. Vetart ailesi olarak evcil hayvanınızın tırnak sorununa sizin yerinize çözüm bulabiliriz. Yalnızca birkaç dakika süren bu işlem sayesinde hem evcil hayvanınız hem de siz uzun süre rahatça dolaşabilirsiniz.

Kliniğimiz pet kuaför hizmetini randevu ile vermektedir.
Lütfen randevu alınız!