fbpx

Ataşehir VetArt Veteriner Kliniği

VetArt Ataşehir Veteriner

Minik dostların güvenle tedavi edilip en iyi şekilde bakımının yapılacağı kliniğimize İstanbul Anadolu yakasında her yerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tedaviye ve bakıma ihtiyacı olan petlerinizi güvenle bırakabileceğiniz kliniğimiz Üsküdar’da hizmet vermektedir.

Minik dostlarınızı emin ellere bırakarak, aklınız kalmadan eski sağlıklı günlerine kavuşturabilirsiniz. Tedavi dışında pek çok veterinerlik hizmeti de kliniğimizde en iyi şekilde petleriniz için sunulmaktadır.

Petleriniz için Verdiğimiz Hizmetler

Ataşehir veteriner kliniği arayışınız varsa petinizle birlikte kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası veteriner kliniği arayışında olanlara hizmet verebilecek olan kliniğimizle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Bölge olarak Ataşehir veterinerlik hizmeti arıyorsanız; kliniğimizde muayene, teşhis, laboratuar, doğum, yatılı ve ayakta tedavi, röntgen, ultrason gibi ihtiyaç olabilecek tüm hizmetler verilmektedir. Petinizin ilk muayenesinden sonra gerekli tedavi planlanarak evcil hayvanınıza eksiksiz ve doğru şekilde tedavi uygulanmaktadır.

Tedavi, muayene gerektirmeyen durumlarda düzenli kontrol, aşılama, kuaför gibi rutin hizmetleri de kliniğimizden alabilirsiniz. Minik dostunuzun herhangi bir sağlık sorunu olmasa da düzenli bakım için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Minik Dostunuzu Bize Nasıl Ulaştırabilirsiniz?

Yolda kötü durumda olduğunuz minik dostları, evinizde bakımını üstlendiğiniz minikleri kliniğimize kolayca ulaştırabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir civarında kliniğimize kendi aracınızla ulaşabilirsiniz. Dostumuzun durumu ağırsa bize ulaşarak ilk yardım bilgisi alabilir; gerekirse kliniğimize ulaşımı için destek isteyebilirsiniz.

Minik Dostlarınızı Emin Ellere Bırakın

Evinizdeki minik arkadaşlarınıza özenle bakıyor ve gittiği her yerde öyle bakılmasını istiyorsanız; tam anlamıyla güvenebileceğiniz, özenle bakılacağına emin olabileceğiniz kliniğimize bırakabilirsiniz. Alanında uzman hekimlerimiz ile petinizin ihtiyaç duyabileceği her türlü tıbbi desteği kliniğimizde alabilirsiniz. Minik dostunuzu bize bıraktığınızda aklınız onda kalmasın. Dilediğiniz zaman telefonla iletişime geçerek minik dostunuz hakkında bilgi alabilmeniz de mümkün.

Kendinize Minik Bir Dost mu Arıyorsunuz?

Kliniğimize yolda, sokakta, dışarıda, parkta bulunan pek çok minik dostumuz getirilmektedir. Kliniğimize ulaşmış tüm miniklerin tedavisi, bakımı, aşısı tam anlamıyla yapılmaktadır. Tüm bakımları tamamlanmış ama kendisine bir ev edinememiş minik dostlarımız için sahiplendirme konusunda desteğimiz de vardır.

Kendinize bakımını üstlenebileceğiniz minik bir dost arıyorsanız; kliniğimizi ziyaret edip veteriner hekimlerimizle görüşerek bakımını üstlenmek istediğiniz miniğimiz hakkında bilgileri alarak sahiplenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Petinizi Bize Ne Zaman Getirmelisiniz?

Evinizdeki can dostunuzu düzenli olarak kliniğimize getirebilirsiniz. Aşılar, düzenli klinik bakımı, kuaför bakımı gibi pek çok şey için veteriner kontrolüne getirmeniz; minik dostunuzun iyiliğine olacaktır. Petinizi düzenli olarak aynı hekime getirirseniz; aşı takvimi, gelişim tablosu gibi takip edilmesi gereken rutinler daha doğru ve hızlı işleyecektir.

Petinizi getirmeden önce telefonla iletişime geçerek durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi verip ziyaret gününüzü, saatinizi planlayabilir ve kontrole gelebilirsiniz. Kliniğimize gelmenizin gerekmediği hafif durumlarda, veteriner hekimlerimizden telefonda destek alarak petinize yardımcı olabilirsiniz.