fbpx

Kadıköy Veteriner Kliniği

Kadıköy Veteriner

Petinizi Kadıköy veteriner hekimlerine götürüp tedavi ettirmek düşüncesindeyseniz; bölgede minik dostlarınız için en iyi hizmeti verebilecek kliniğimizi tercih edebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası veteriner kliniği arayışında olanlar merkezimizi ziyaret ederek petleri için ne kadar uygun bir klinik olduğunu görebilirler.

Minik dostlarımızın bakımını ihmal etmemeli; dışarıda gördüğünüz zor durumda olan dostlarımıza el uzatmalısınız. Zor durumda olduğunu gördüğünüz dostlarımıza edebileceğiniz en doğru yardım, onları güvendiğiniz; onların tedavisini yapabilecek veteriner hekimlere emanet etmektedir.

Petler için Yatılı Tedavi Hizmeti

Ülkemizde ne yazık ki minik dostlarımıza karşı şiddet, istismar, ilgisizlik, trafik terörü çok yüksek seviyelerdedir. Trafik kazalarında ya da insan şiddetine uğrayarak durumu ağır halde kliniğimize gelen minik dostlarımız maalesef çokçadır. Böyle durumlarda dostlarımız için daha yoğun ve uzun süreli tedaviler gerekebilmektedir. Özellikle sokakta yaşayan, sokakta bakımsız kalan dostlarımız kliniğimizde yatılı olarak tedavi edilebilmektedir. Yatılı tedavi kapsamında minik dostumuzun muayenesi yapıldıktan sonra tedavi planlanır ve varsa eksik aşıları da yapılır.

Petler için Muayene Hizmetlerimiz

Minik dostlarınızın düzenli muayenesi için ya da bir rahatsızlığı olduğunda detaylı muayene yapılabilmesi için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Muayene sırasında rastlanan sorunlar, basit rahatsızlıklar ayakta tedavi yöntemi ile kolayca çözüme kavuşturulabilir. Üsküdar’da bulunan kliniğimize rutin kontroller ve muayene için de ziyarette bulunabilirsiniz.

Kliniğimizde petleriniz için detaylı muayene gerektiğinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü imkan mevcuttur. İdrar, kan tahlilleri, röntgen, ultrason, gözle, elle muayene gibi teşhis koymaya imkan verecek her türlü imkanı minik dostlarımız için seferber etmekteyiz.

Petleriniz için Özel Tedavi Yöntemlerimiz

Bölge olarak Kadıköy veterinerlik hizmetleri açısından da gelişmiştir. Kliniğimize Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar bölgelerinden ve civarlarından petinizin özel tedavileri için de ziyaretimize gelebilirsiniz. Ne yazık ki bazı büyük kazalarda, şiddete uğramış hayvanlarda kalıcı ve uzun süre tedavi gerektiren durumlar olabilmektedir. Bu tür sorunlar genelde sokakta yaşayan dostlarımızın başına gelse de görünmez kazalar evde bakımı üstlenilen petlerin başına da gelebilmektedir.

Kliniğimizde ilk tedavi tamamlandıktan sonra kalıcı hasara maruz kalmış petlerimiz için yoğun bakım, fizik tedavi gibi hizmetler konusunda da destek verilmektedir. Petlerin diş bakımı konusunda da ihtiyaç duyabileceğiniz yardımı da veteriner hekimlerimizden alabilirsiniz.

Petiniz için Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul Anadolu yakasında, Üsküdar, Kadıköy, Koşuyolu, Acıbadem ve civarı bölgelerden kliniğimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Minik dostunuzla ilgili her sorunda, petinizin düzenli takibini yapan veteriner hekimimizle iletişime geçerek durumla ilgili bilgi alabilir; olağanüstü durumlarda petinize destek olabilmek adına veteriner hekimimizden destek alabilirsiniz.

Kliniğimize kendi aracınızla, taksiyle, toplu ulaşım araçlarıyla rahatlıkla ulaşmanız mümkün. Minik dostumuzun durumu çok ağırsa yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi almak, dostumuzun kliniğimize en doğru ve en hızlı şekilde naklini gerçekleştirmek için telefonla iletişim kurabilirsiniz.